• Lampa UVC do sterylizacji powierzchni

The Symbol : LAMPA UVC

Lampa UV C- moc żarników 2x30 W. Każdy z żarników włącza się osobno, wbudowany timer do 120 minut lub włącznik pracy ciągłej. Możliwość ustawiania żarników pod różnym katem od 90 stopni do pionu. Lampa jet ustawiona na platformie jezdnej z kołami skrętnymi oraz posiada uchwyt do przenoszenia. Waga lampy 5 kg. Lampa służy do dezynfekcij powierzchni oraz pomieszczeń bez udziału ludzi. Czas działania na powierzchnię z odłegłości poniżej 100cm: 2min dla bakterii i wirusów oraz 15 min dla grzybów. Bardzo przydatna do dezynfekcii pomieszczeń sanitarnych, niewielkich pomieszczeń biurowych, pokoi hotelowych, poczekalni dla petentów i pacjentów itp.

1499.00
pair Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping within Right away
Shipping price The Lack Of

Lampa UV C- moc żarników  2x30 W. Każdy z żarników włącza się osobno, wbudowany timer do 120 minut lub włącznik pracy ciągłej. Możliwość ustawiania żarników pod różnym katem od 90 stopni do pionu. Lampa jet ustawiona na platformie jezdnej z kołami skrętnymi oraz posiada uchwyt do przenoszenia. Waga lampy 5 kg.

Lampa służy do dezynfekcij powierzchni oraz pomieszczeń bez udziału ludzi. Czas działania na powierzchnię z odłegłości poniżej 100cm: 2min dla bakterii i wirusów oraz 15 min dla grzybów. Bardzo przydatna do dezynfekcii pomieszczeń sanitarnych, niewielkich pomieszczeń biurowych, pokoi hotelowych, poczekalni dla petentów i pacjentów itp.

 

 

UV-C - krótkofalowe 280 nm - 100 nm
Posiada mocny efekt bakterio- i zarodkobójczy. Powoduje oparzenia skóry (Erytema) i zapalenie spojówek(efekt koniunktywalny).Promieniowanie UV-C powstaje m. in. przy niskociśnieniowych rtęciowych wyładowaniach (promienniki bakteriobójcze). Promieniowanie o długości fali poniżej 200 nm tworzy ozon w powietrzu. Jest to zjawisko szkodliwe. Do wytworzenia promienników TUV zostało użyte specjalne szkło kwarcowe, które posiada wysoki współczynnik transmisji dla promieniowania bakteriobójczego, przy czym szkło to absorbuje niepożądane promieniowanie UV o długości fali poniżej 200 nm. Zatem promienniki TUV wytwarzają znikomą ilość ozonu i to tylko podczaspierwszych 100 godzin świecenia.

 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Conditional access to the store

Informujemy, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, dostęp do produktów i informacji wyświetlanych na stronie, zastrzeżony jest dla profesjonalistów z branży stomatologicznej.  Klikając przycisk TAK potwierdzacie Państwo, że jesteście profesjonalistą z branży stomatologicznej  i że macie Państwo świadomość, że treści zamieszczane na niniejszej stronie mogą zawierać między innymi wiadomości na temat wyrobów niebezpiecznych dla zdrowia i bezpieczeństwa pacjentów.