• Pęsety stomatologiczne

Wśród oferowanego przez nas wyposażenia gabinetów dentystycznych znajdują się pęsety stomatologiczne. Narzędzia te wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Ich bezpieczeństwo oraz przeznaczenie potwierdza szereg certyfikatów, takich jak m.in. ISO 13485:2003 czy QSR.

Doskonale znamy się na potrzebach współczesnych dentystów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości narzędzia. Zapewniamy, że wszystkie z nich umożliwiają komfortowe oraz sprawne realizowanie zabiegów, co jest korzystne zarówno dla dentysty, jak i dla samego pacjenta.

Szeroki wybór dostępnych kształtów umożliwia dobranie odpowiedniego narzędzia do charakteru wykonywanych przez siebie zabiegów. Wśród oferowanych przez nas pęset stomatologicznych znajdują się bowiem wersje gładkie, z zamkiem, a także te wygięte. Jednak kształt to nie jedyny czynnik, który odróżnia od siebie proponowane tu stalowe narzędzia. Proponujemy bowiem również produkty zróżnicowane pod kątem wymiarów – znajdują się tutaj narzędzia o długości 15 cm, 16,5 cm, a także np. 10, 5 cm.