• Kategorie
  • Parametry
  • STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Sprawdzone akcesoria i materiały stomatologiczne dostępne w naszej ofercie pozwalają stomatologom na przeprowadzanie diagnostyki i leczenia w komfortowych warunkach dla pacjentów. Oferujemy przyrządy realizujące najwyższe standardy w zakresie jakości materiałów i ergonomii. Stal nierdzewna zapewnia długotrwałe użytkowanie, odporność mechaniczną i temperaturową. W kategorii narzędzi i materiałów stomatologicznych znajdują się także praktyczne akcesoria, takie jak łańcuszki do serwet, jednorazowe zestawy diagnostyczne, mikroaplikatory, pęsety, tacki czy pojemniki.

Materiały stomatologiczne

Polecamy materiały stomatologiczne zastosowania podstawowego oraz przybory niezbędne do zabiegów specjalistycznych dla różnych dziedzin stomatologii: chirurgii, implantologii, endodoncji, ortodoncji, stomatologii zachowawczej i akcesoria jednorazowe. Oferujemy fachowe doradztwo w doborze najlepszych produktów.

W szczególności polecamy szeroki wybór przyborów do przeprowadzania leczenia zachowawczego. W ofercie m.in. preparaty wykazujące obecność bakterii wywołujących próchnicę, przyrządy ręczne do formowania i zakładania wypełnień i wiele innych.

DenMax to sprawdzona oferta przygotowana z myślą o profesjonalistach. Obsługujemy właścicieli prywatnych gabinetów i klinik, publiczne placówki ochrony zdrowia z opieką stomatologiczną, a także sklepy detaliczne. Oferujemy współpracę handlową, realizację zamówień detalicznych oraz hurt, również dla klientów z zagranicy. Zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz uzyskania doradztwa.